E-mail gdanskbyjakub.pl
Telefon gdanskbyjakub.pl

Kontakt:

 

 

Gdańsk, Sopot Gdynia, Półwysep Helski

  • zwiedzanie standardowe
  • zwiedzanie aktywne (rowery, kajaki)
  • wycieczki z transportem (Malbork, Muzeum Stutthof, Hel, Kaszuby)
  • gry miejskie
Gdanskbyjaku.pl Facebook
Gdanski wloczega youtube
Gdanskbyjaku.pl instagram
Twój e-mail:
Imię:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Cześć!

Nazywam się Jakub Zgliński i nie mogę doczekać się aby oprowadzić Was po Gdańsku, a także całym Trójmieście i okolicach! 

Chciałbym pokazać Wam moje miasto w interesujący, pasjonujący, ale przede wszystkim przystępny i przyjemny sposób! Staram się wyczuć, czego grupa ode mnie oczekuje i dopasować sposób w jakim pokażę Wam Gdańsk. To, co mogę Wam zaoferować i obiecać to coś więcej niż wycieczkę z "copy-paste'ów".

Jestem licencjonowanym przewodnikiem PTTK po Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Półwyspie Helskim i okolicach. Posiadam także licencję na oprowadzanie po oddziałach Muzeum Gdańska, Muzeum Stutthof, Muzeum Emigracji, Europejskim Centrum Solidarności (ECS) oraz Muzeum Drugiej Wojny Światowej. Oprowadzam w języku polskim oraz angielskim.

Od prawie dekady udzielam się w branży turystycznej, a praca z ludźmi stała się moją ogromną pasją. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, nowe kultury i obyczaje, a praca przewodnika mi na to pozwala. Aktywne spędzanie czasu towarzyszy mi całe życie, dlatego oferuję też zwiedzanie w aktywnej formie. Nie jest mi także obca praca przy lokalnych produktach, chętnie opowiem  o gdańskim piwie, bursztynie, jedzeniu lub mocniejszych trunkach. W wolnym czasie zaczytuję się w historii Gdańska, dużo spaceruję, kajakuję i lubię pokopać piłkę.
 

Dość o mnie! Zajrzyjcie do zakładki oferta!

 

 

O mnie